Najlepsze noclegi w Siedlcach

Regulamin obiektu

Witamy Państwa serdecznie w naszym hotelu i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 12.00 w dniu wyjazdu.
 2. Hotel posiada recepcję telefoniczną. W celu uzyskania niezbędnych informacji i pomocy prosimy dzwonić pod numer : 696-608-560 lub 25 6445648
 3. Zameldowanie gości odbywa się na podstawie dowodu osobistego bezzwłocznie po przyjeździe.
 4. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 5. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji.
 6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 23.00 do 6.00.
 7. Prosimy o zamykanie wejścia do obiektu. Gości korzystających z parkingu prosimy o zamykanie na noc bramy wjazdowej na teren posesji.
 8. W pokojach obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PALENIA TYTONIU. Prosimy o NIE PALENIE w pokojach, łazience, przy otwartym oknie. MOŻNA PALIĆ TYLKO W MIEJSCACH DO TEGO WYZNACZONYCH np. przed wejściem głównym. Nie zastosowanie się do zakazu palenia skutkuje karą finansową w wysokości 500 zł.
 9. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
 10. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach.
 11. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 20 złotych.
 12. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
 13. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 14. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu.
 15. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.
 16. W dniu wyjazdu prosimy zamknąć drzwi, a klucz zostawić w zamku od strony korytarza .
 17. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.
 18. Hasło do sieci HotelulMorcinka to: Hotel_2013
 19. Zabrania się wykorzystywania sprzętu RTV znajdującego się w pokojach do odtwarzania utworów objętych prawem autorskim, do których Gość nie nabył wcześniej praw.
  W szczególności zabrania się odtwarzania we wskazanej formie utworów twórców należących do organizacji STOART: lista artystów reprezentowanych przez STOART Związek Artystów Wykonawców.